Kuřecí polévka se k jarním očistám hodí skvěle. A nemusí sloužit jen k jarní detoxikaci, lze ji použít k očištění organismu od škodlivin a toxinů kdykoliv během roku. Tradiční kuřecí vývar očistí tělo přirozeně, bez zbytečného zatížení. Ne nadarmo bývá označován za tekutý penicilín. K detoxikaci použijte čerstvé bylinky, výrazně podporují očištění a trávení, zvolte třeba medvědí česnek, petržel, pažitku anebo i koriandr. Zcela netradičně použijte čerstvý zelený chřest i zázvor, přispívá ke zlepšení zažívání i podpoře imunity organismu.

Polévka miso je nazývána “japonský zázrak”. Patří mezi nejzdravější polévky světa a to je i důvodem její vzrůstající obliby a rozšíření snad po celém světě. Její zdravotní benefity jsou neoddiskutovatelné a důvodem je fermentovaná pasta miso ze sójových bobů, kterou budete na přípravu miso potřebovat. Polévka miso zahřeje a zasytí svým vysokým obsahem proteinů. O kalorie se bát nemusíte, polévka je dietní a to i díky konjak nudlím. Ty jsou také japonskou ingrediencí, takže se k polévce miso perfektně hodí. Pro zpestření můžete přidat i houby shiitake a brokolici, kadeřávek a zelené sójové boby edamame anebo mořské řasy.

Polévka pho není jen polévka pro duši a zahřátí, je to mnohem víc. Silný vývar s aromatickým kořením, masem, hrstí voňavých bylinek a nepatrné dávky chilli papriček v sobě koncentruje vydatnou, ale nízkokalorickou delikatesu. Perfect Dish Spaghetti zde ideálně nahradí pho nudle, které jsou nezbytnou součástí tohoto vietnamského národního pokladu.