Česká klasika, která vás tentokrát překvapí svoji chutí! Perfect Pasta Spaghetti se výborně chuťově hodí k šunce a vajíčku a krásně se nechají zapéct. Z bylinek použijte čerstvý tymián, ideálně se hodí k vajíčku i šunce. Pokrm vás dokonale zasytí i bez mouky. Můžete servírovat v jedné zapékací misce anebo si dávky rozdělit do malých zapékacích mističek, tak budete mít jednu dávku k dispozici třeba jako oběd s sebou do práce anebo na výletní piknik. I studené jsou výborné.

Jednoduchý, ale velmi chutný pokrm, který máte hotový do čtvrthodinky. Vše se připravuje na pánvi a Perfect Dish Spaghetti se zamíchají do připravené směsi. Krevety se na pánvi jen prohřejí, neměly by se na pánvi smažit déle než 2 minuty. Ideální jídlo pro rychlý oběd nebo večeři. Ozdobte nezbytnou čerstvou bazalkou. Dokonalé spojení chutí.

Osvěžující hráškové placičky jsou obdobou bramborových placek, bramboráčků. Jsou hned hotové, protože se připravují v mixéru. Také jsou ovoněné bazalkou a spolu s hráškem a špaldovou moukou mají výbornou chuť. Skvěle se hodí k rostlinným špagetám a nezbytná je sladko pálivá omáčka ( Sweet chilli sauce), dodá pokrmu pikantní chuť. Ideální vegetariánské jídlo. Podávejte teplé. Můžete doplnit i zakysanou smetanou.

Klasické masové spaghetti bolognese s rostlinnými špagetami bez zbytečných kalorií! Chuťově zde není změna, naopak rostlinné spaghetti  nasají skvělou chuť masa a šťávy. Pro podpoření pravé Itálie nezapomeňte na čerstvě nastrouhaný parmazán a lístky bazalky. Dodají pokrmu tu pravou chuť.

Chutná varianta klasických špaget s pestem, ovšem zde v perfektním souzněním chutí nudlí Perfect Dish, pesta z medvědího česneku a parmazánu. Ideálně můžete přidat i široké fazole krátce uvařené ve slané vodě.